Zamknij
REKLAMA

ORŁY Kosmetyki: Co robi kosmetyczka, by być najlepszą w mieście?

09:32, 03.09.2020 | materiały partnera

Każda profesja wymaga odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności, a także doświadczenia, by wykonywać ją naprawdę dobrze. Nie inaczej jest w przypadku prowadzenia salonu kosmetycznego w Krakowie, Warszawie czy Sosnowcu. Jak najlepsze specjalistki zatrzymują swoje klientki na dłużej? Jak zostać kosmetyczką najlepszą w swoim mieście?

Kosmetyka – bieżące szkolenia i kursy

Branża beauty jest jedną z najszybciej rozwijających się usług w Polsce. Ciągle pojawiają się nowe techniki wykonywania zabiegów, coraz to nowocześniejsze sprzęty oraz kosmetyki naturalne. Kosmetyczka z prawdziwego zdarzenia dostrzega, że jej stan wiedzy ciągle jeszcze może być poszerzony o kolejne nowości. Skonfrontowanie nowinek z jej doświadczeniem w salonie kosmetycznym to najlepsze połączenie jakiego możesz oczekiwać.

Zawsze dbamy o higienę i czystość

To już podstawa, ale nawet o takich prawidłach zawodu trzeba przypominać. Każdy salon kosmetyczny powinien być miejscem na bieżąco sprzątanym i czystym. Kosmetyczki chodzące w fartuchach, używające rękawiczek jednorazowego użytku, osłaniające drogi oddechowe podczas zabiegów polerowania paznokci czy zabiegów pielęgnacyjnych stóp to absolutna podstawa.

Kawa czy herbata?

W salonach kosmetycznych wytworzenie domowej atmosfery jest na wagę złota. Proponowanie kawy podczas długich zabiegów, podpytywanie czy klientce jest wygodnie w danej pozycji (gdy np. zostaniemy w niej na 20 minut działania maszyny), zadbanie o miejsce na torebkę i płaszcz. Wydają się to być małe rzeczy, ale to one budują miejsce, do którego chce się wracać!

Kosmetyka i budowanie więzi

Kosmetyczka to osoba, do której mamy pełne zaufanie. Kiedy znajdziemy już właściwego człowieka to już rzadko zmieniamy salon kosmetyczny. Zawdzięczamy ten stan nie tylko proponowanym przez nas atrakcyjnym cenom, ale również naszemu podejściu do klienta, serdecznej rozmowy i ciepłej atmosfery. Dobrze jest pamiętać choć trochę swoje klientki, o jakich tematach możemy z nimi pokonwersować podczas trwania zabiegu. Jeśli mamy słabą pamięć, zapiszmy najważniejsze szczegóły na karcie klientki.

Czas na Orła Kosmetyki

Kiedy widzimy, że większość klientek jest już zadowolona z zamawianych zabiegów, nie doświadczamy reklamacji czy skwaszonych min, prawdopodobnie jest to czas, by wziąć udział w plebiscycie Orły Kosmetyki. Zestawienie bazuje na ocenach, które klienci wystawiają nam za pośrednictwem portali Groupon, Zumi, Panorama Firm, Google Maps czy Facebook. Należy osiągnąć lub przekroczyć pułap 8 pkt na 10 możliwych, by zostać laureatem Orłów Kosmetyki w danym roku. Zgłoszenie nic nas nie kosztuje, warto więc wejść na stronę https://www.orlykosmetyki.pl/ i zarejestrować chęć swojego udziału. W przypadku zwycięstwa zyskamy dowód dla jeszcze nie przekonanych do nas zainteresowanych, że do naszego salonu kosmetycznego naprawdę warto przyjść.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%