Zamknij
REKLAMA

Największe premiery kinowe w sierpniu. Sprawdź repertuar kin w Polsce na Pinbook.pl

08:12, 19.08.2020 | materiały partnera

Największe premiery kinowe w sierpniu

Sierpień pełen jest prawdziwych hitów kinowych. To doskonały sposób na to, aby się odstresować. Dlatego zachęcamy was do wyboru czegoś naprawdę dobrego, aby nie tracić cennego czasu. Sprawdźcie nasze propozycje na to, na co warto się wybrać w sierpniu np. w kinach Helios czy Multikino.

Klub rozwodników”

Historia opowiada o Benie, który kochał swoją żonę ponad wszystko, a ona… po prostu go zdradziła. Dochodzi więc do rozwodu, a po nim Ben zupełnie nie wie co ma zrobić ze swoim życiem. Nieoczekiwanie pojawia się jego dawny kumpel Patrick, który również jest nie rozwodnikiem. Pokazuje mu, jak można wykorzystać cały ten wolny czas. Zakładają więc „Klub Rozwodników”, w którym trwa tylko balanga, zabawa, a związki nie mają w sobie nic z trwałości. Jednak pewnego dnia na drodze Bena pojawia się urocza Marion. Dociera do mężczyzny, że mimo wszystko jest on niepoprawnym romantykiem. Chciałby znowu ułożyć sobie życie. Ale nie tak prędko… W końcu, od czego są kumple z klubu?

Nieobliczalny”

Rachel tego dnia jest całkowicie spóźniona do pracy i doskonale wie, że czeka ją trudna przeprawa przez korki na mieście. To nie jest nic przyjemnego - wszyscy reagują w ten sam sposób. Są nerwowi, sfrustrowani i wzburzeni. Jednak jeden z kierowców jest mocniej zdenerwowany niż inni. Dlaczego? Ma w sobie chęć zemsty, wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje niepowodzenia i potknięcia życiowe. Czeka na jeden znak, który ma sprawić, że pozwoli sobie na upust emocji. I właśnie wtedy Rachel trąbi na niego na światłach. Mężczyzna decyduje się na szaloną pogoń za kobietą - chce dać jej bolesną lekcje życia. Uliczna sprzeczka zamienia się w krwawą walkę o życie.

Obraz pożądania”

Milioner Cassidy zaprasza do swojej wielkiej posiadłości nad przepięknym jeziorem Como krytyka sztuki Jamesa Figuerasa. Ma pewien plan, który będzie od niego wymagał sporego poświęcenia. James zjawia się z piękną Berenice, z którą przeżywa właśnie płomienny romans. To dla nich świetna okazja, aby lepiej się poznać. Milioner składa Jamesowi propozycję nie do odrzucenia - ma dla niego ukraść obraz, którego pragnie wręcz obsesyjnie. W zamian obiecuje mu to, czego James pragnie - sławę i karierę. Niespodziewanie okazuje się, że to nie jest zwykłe zlecenie… Wraz z Berenice wpadają w wielką, niebezpieczną pułapkę.

Jeśli jesteście zainteresowani którymś z tych filmów, to obecnie seanse odbywają się w różnych kinach m.in. w multikinie w Warszawie, Krakowie i wielu innych miastach. Jeśli chcesz zobaczyć o której i gdzie grają wybrany przez Ciebie film - zawsze możesz sprawdź repertuar np. repertuar kin w Lublinie. Pamiętaj, że jeśli jakiś film Ci się spodoba - koniecznie podziel się spostrzeżeniami z innymi internautami i dodaj swoją ocenę. Być może dzięki temu więcej osób sprawdzi repertuar kin dla swojego miasta i wybierze idealny film dla siebie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%