Zamknij

Kierownik magazynu

Nr oferty: StPr/21/0984Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Koszalińska 25, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: nadzór i zarządzanie magazynem oraz koordynacja pracy podległego obszaru
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.11.2021
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania pożądane
    • średnie zawodowe 4-letnie, inne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku praca w godzinach od 7.00 do 15.00 mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, wymagana umiejętność obsługi komputera; znajomość programów związanych z logistyką, produkcją, obsługą klienta, odbiorem materiałów oraz inwentaryzacją
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: STEC-POL ZAKŁAD PRODUKCYJNO HANDLOWY IMPORT-EXPORT ADAM STEC
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Koszalińska 25, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Grzegorz Bach
      Numer telefonu: 530152151
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      przyjmowanie i rejestrowanie umów kupna i sprzedaży płodów rolnych; prowadzenie rejestrów obrazujących realizację umów; przyjmowanie i rejestrowanie reklamacji od klientów; rejestrowanie odbiorców i dostawców w systemie; sprawdzanie poprawności cen sprzedaży i zakupu, ich zgodności z umowami i zamówieniami; sprawdzanie poprawności danych na fakturach; kontrola realizacji umów kupna i sprzedaży; wystawianie dokumentów sprzedaży i zakupu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami; obsługa zamówień
      StPr/21/1149
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2021
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Opis i zakres obowiązków stażysty: Przymowanie i kontrlowanie pod względem formalnym i rachunkowym deklaracji oraz wprowadzanie do systemu komputerowego Poltax. Wykonywanie czynności kancelaryjnych związanych z przygotowaniem dokumentacji do składnicy akt.
      StPr/21/1150
      data rozpoczęcia pracy od 25.11.2021
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie umów o prace , umów cywilnoprawnych, sporządzanie list płac i rachunków , deklaracje ZUS , PIT , ewidencjonowanie czasu pracy, wystawianie świadectw pracy, obsługa pracowników młodocianych, kierowanie na badania lekarskie i szkolenia BHP, wszelkie inne zadania zlecone przez Pracodawcę
      StPr/21/1151
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2022
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      - załadunek i rozładunek towaru, - wydawanie towaru z magazynu, - sprawdzanie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym
      StPr/21/1153
      data rozpoczęcia pracy od 02.01.2022
      wynagrodzenie od od 3 010 do 3 200 PLN

      Przewóz osób na wyznaczonych trasach
      StPr/21/1147
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sporządzanie projektów budowlanych, projektów technicznych, koordynacja projektów, współpraca z branżystami.
      StPr/21/1121
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      1) Pobór krwi i i jej składników od dawców. 2) Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą krwiodawców. 3) Udział w ekipach wyjazdowych. 4) Przestrzeganie prawidłowego toku poboru krwi i jej składników, zgodnie z obowiązującymi procedurami.
      StPr/21/1122
      data rozpoczęcia pracy od 15.01.2022
      wynagrodzenie od od 30 PLN

      1) Pobieranie krwi i jej składników. 2) Prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą krwiodawców. 3) Udział w ekipach wyjazdowych. 4) Przestrzeganie prawidłowego toku poboru krwi i jej składników, zgodnie z obowiązującymi procedurami.
      StPr/21/1123

      obsługa pralek, obsługa suszarek do odzieży roboczej, segregacja odzierzy roboczej, składanie odzierzy roboczej, wykonywanie innych zadań związanych z praniem
      StPr/21/1126
      data rozpoczęcia pracy od 17.11.2021

      obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur i paragonow, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klienta, przygotowywanie sestawien do zamowien towarow, wynonywanie innych zadan powierzonych
      StPr/21/1127