Zamknij

Operator urządzen do prania

Nr oferty: StPr/21/0473Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sienkiewicza 48a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Praca w pralni przy obsłudze urządzeń pralniczych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane 2 letnie doświadczenie zawodowe. Praca w godz7.00-15.00
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: STAPOL Piotr Staszków
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Sienkiewicza 48a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 598343246
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta
    rzetelna i profesjonalna obsługa klienta sprzedaż produktów okularowych prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej ze sprzedażą dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów dbałosć o parządek na swoim miejscu pracy
    StPr/21/0542
    data rozpoczęcia pracy od 15.06.2021
    wynagrodzenie od 1 489 PLN

    obsługa koparko ładowarki
    StPr/21/0535
    data rozpoczęcia pracy od 14.06.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej i terminala
    StPr/21/0536
    data rozpoczęcia pracy od 18.06.2021
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Opis i zakres obowiązków: - przyjmowanie i nadawanie przesyłek pocztowych oraz prowadzenie związanej z tym dokumentacji, wykonywanie czynności pomocniczych zwiazanych z praca sekretariatu
    StPr/21/0520
    data rozpoczęcia pracy od 09.06.2021

    przewóz zwłok z miejsca zgonu do domu pogrzebowego; obsługa ceremonii pogrzebowych; kopanie grobów; prace porządkowe na cmentarzu
    StPr/21/0516
    data rozpoczęcia pracy od 08.06.2021
    wynagrodzenie od od 2 800 do 2 800 PLN

    Obsługa klienta , uprawnienia na wózki widłowe , znajomość materiałów budowlanych i systemów ociepleń .Doradztwo i bezpośrednia obsługa klienta.
    StPr/21/0490
    data rozpoczęcia pracy od 01.06.2021
    wynagrodzenie od od 4 100 PLN

    Bieźąca konserwacja , obsługa , naprawa urządzeń , maszyn,części oraz instalacji technicznych na obiektach przepompowni ścieków i przepompowniach wód deszczowych .
    StPr/21/0493

    wg zakresu obowiązków
    StPr/21/0483
    data rozpoczęcia pracy od 28.05.2021

    StPr/21/0484

    Prace malarskie zewnętrzne i wewnętrzne budynków
    StPr/21/0477
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN