Zamknij

kucharz/pomoc kuchenna

Nr oferty: StPr/20/0833Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 34, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami,dbanie o dobrą estetykę potraw,utrzymanie porządku i higieny w miejscu pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
    Wymagania pożądane
    Język:
    • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziany dwu letni staż pracy na podobnym stanowisku pracy.Umiejętności: przygotowywanie potraw, ustalenie karty dań Uprawnienia:książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, Znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym, Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, Praca w systemie zmianowym od 12:00 do 21:00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: TAWERNA RAFA STASZKÓW SPÓŁKA JAWNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojska Polskiego 34, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      prowadzenie ewidencji finansowej,sprawozdawczości mon.GUS,,rpzliczenia finansowe z budżetem ZUS,US
      StPr/20/0926
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2020
      wynagrodzenie od 3 500 - 5 000 PLN

      Naprawa autobusów
      StPr/20/0921
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      PRZYJĘCIE I WYDANIE TOWARU, ROZLICZANIE PRODUKCJI Z ZUŻYCIA MATERIAŁOWEGO , ROZDZIELANIE PRACY PODLEGŁEMU ZESPOŁOWI , PLANOWANIE PRACY MAGAZYNU, LOGISTYCZNE ROZMIESZCZENIE PRODUKTÓW.
      StPr/20/0925
      data rozpoczęcia pracy od 02.11.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      wg zakresu obowiązków
      StPr/20/0924
      data rozpoczęcia pracy od 22.10.2020

      Obsługa gości w restauracji i hotelu, praca na recepcji, kwaterowanie gości, wydawanie posiłków, sprzątanie pokoi.
      StPr/20/0914
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2020

      układanie glazury, terakoty plus roboty towarzyszące
      StPr/20/0895
      data rozpoczęcia pracy od 13.10.2020

      Prace ogółnobudowlane, gipsowanie układanie glazury, kamienia, malowanie itp.
      StPr/20/0898

      Prace ogółnobudowlane, gipsowanie,układanie glazury, kamienia, malowanie itp.
      StPr/20/0900

      PRACE OGÓLNOBUDOWLANE: GIPSOWANIE, UKŁADANIE GLAZURY, KAMIENIA, MALOWANIE ITP.
      StPr/20/0901

      Prace ogólnobudowlane.
      StPr/20/0902