Zamknij

KIEROWCA KAT. C+E

Nr oferty: StPr/20/0734Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Adama Mickiewicza 5, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: transport krajowy na potrzeby własne firmy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C + E
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [System czasu pracy] : praca wyjazdowa z noclegami 5 dni ;transport krajowy [Praca na okres próbny] : 3 m-ce, czas nieokreślony transport krajowy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "AGROCHEM PUŁAWY" SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Adama Mickiewicza 5, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Katarzyna Gierszewska
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Wykonywanie prostych robót budowlanych, praca przy produkcji stolarskiej.
      StPr/20/0829
      data rozpoczęcia pracy od 15.10.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      obsługa wózka widłowego na produkcji
      StPr/20/0937
      data rozpoczęcia pracy od 21.09.2020
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      praca na produkcji opakowań
      StPr/20/0938
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      w zakresie stanowiska
      StPr/20/0787
      data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020

      Naprawa autobusów
      StPr/20/0802
      data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Monitorowanie stanu dróg
      StPr/20/0771
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      ochrona mienia
      StPr/20/0784
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      Dbanie o czystość sklepu sprawdzanie towarów z dokum. praca z kasą fiskalną
      StPr/20/0785
      data rozpoczęcia pracy od 17.09.2020
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      obsługa klientów ,obsługa kręgielni,bilardów
      StPr/20/0739

      wystawianie dokumentów sprzedaży i zakupu; rejestrowanie i obsługa zamówień; kontakt z klientem
      StPr/20/0735