Zamknij

robotnik budowlany robót wykończeniowych

Nr oferty: StPr/20/0718Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Stefana Batorego 2, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: prace ogólnobudowlane
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.09.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane .
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: TELMAX E.R. GLISZCZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Jerzego z Dąbrowy 1a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu: Monika Gołębiewska
    Numer telefonu: 598343442 w. 280
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Wykonywanie prostych robót budowlanych, praca przy produkcji stolarskiej.
    StPr/20/0829
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2020
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    obsługa wózka widłowego na produkcji
    StPr/20/0937
    data rozpoczęcia pracy od 21.09.2020
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    praca na produkcji opakowań
    StPr/20/0938
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    w zakresie stanowiska
    StPr/20/0787
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2020

    Naprawa autobusów
    StPr/20/0802
    data rozpoczęcia pracy od 01.11.2020
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Monitorowanie stanu dróg
    StPr/20/0771
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

    ochrona mienia
    StPr/20/0784
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    Dbanie o czystość sklepu sprawdzanie towarów z dokum. praca z kasą fiskalną
    StPr/20/0785
    data rozpoczęcia pracy od 17.09.2020
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    obsługa klientów ,obsługa kręgielni,bilardów
    StPr/20/0739

    wystawianie dokumentów sprzedaży i zakupu; rejestrowanie i obsługa zamówień; kontakt z klientem
    StPr/20/0735