Zamknij

Ślusarz

Nr oferty: StPr/20/0483Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Jerzego z Dąbrowy 3, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: znajomość rysunku technicznego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.07.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 3 800 PLN
System wynagradzania: Akordowy
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne, brak
    Wymagania pożądane
    • zasadnicze zawodowe, inne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Znajomość rysunku technicznego. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Remprodex Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Jerzego z Dąbrowy 1a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Gołębiewska
      Numer telefonu: 598343442 w. 280
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Prace przy montażu ogrodzeń
      StPr/20/0590
      data rozpoczęcia pracy od 06.08.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      wykonywanie instalacji elektrycznych, wykonywanie drobnych prac budowlanych
      StPr/20/0583
      data rozpoczęcia pracy od 04.08.2020
      wynagrodzenie od 3 500 - 6 000 PLN

      -Serwisowanie odzieży roboczej, -Wyjazd do klientów, -Pozostałe czynnośći związane z serwisem,
      StPr/20/0578
      data rozpoczęcia pracy od 03.08.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      OBSŁUGA KLIENTÓW W RESTAURACJI
      StPr/20/0580
      wynagrodzenie od od 2 827 PLN

      Opis i zakres obowiązków stażysty: Penetrowanie rynku pod kątem potrzeb zakładu i wyszukiwanie potencjalnych klientów. Analizowanie cen, wybór źródel zaopatrzenia, negocjwanie ogólnych warunków z kontrahentami, zamawianie artykułów. Obsługa klientów. Obsługa kateringu.
      StPr/20/0577
      data rozpoczęcia pracy od 31.07.2020
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      wiercenie , gwintowanie w metalu
      StPr/20/0569
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 800 PLN

      -diagnoza psychologiczna dzieci i młodzieży -prowadzenie terapii psychologicznej -współpraca ze szkołami,placówkami
      StPr/20/0550
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
      wynagrodzenie od 2 782 - 3 817 PLN

      -diagnoza tyflopedagogiczna dzieci/młodzieży -terapia tyflopedagogiczna -współpraca ze szkołami,placówkami
      StPr/20/0552

      Bieżąca obsługa urządzeń i wykonywanie czynności konserwacyjno-eksploatacyjnych, monitorowanie przebiegu procesu technologicznego w programie wizualizacji na obiektach stacji uzdatniania wody.
      StPr/20/0542
      data rozpoczęcia pracy od 22.07.2020
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

      Montaż i eksploatacja sieci wodno-kanalizacyjnych, konserwacja przepompowni ścieków.
      StPr/20/0544