Zamknij

pracownik produkcji

Nr oferty: StPr/20/0467Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 3, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: obróbka i przetwarzanie naturalnych jelit wieprzowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: 2 600 - 2 900 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
  • zasadnicze zawodowe, inne
  • gimnazjalne, brak
    Uprawnienia:
    • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe, książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych. Praca w godzinach od 7.00 do 15.00
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "A.S.G." Sławomir Goliszewski
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przemysłowa 3, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Beata Urban
      Numer telefonu: 598341035
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: książeczka zdrowia , CV
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7.00 do 15.00
      -Prowadzenie procesów zakupowych w kategoriach produkcyjnych, celem zoptymalizowania kosztów i zapewnienia ciągłości operacyjnej Spółki, -Organizowanie postępowań ofertowych i wybór dostawców, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wewnętrznymi regulacjami i założeniami, -Koordynowanie i weryfikowanie potrzeb oraz zamawianie materiałów i surowców dla wszystkich Zakładów Spółki, -Ujednolicanie zakupów poprzez konsolidację dostawców i standaryzację potrzeb zakładowych, -Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami, -Przygotowywanie, negocjowanie i opiniowanie umów zakupowych, -Nadzór nad prawidłową realizacją umów zakupowych, -Monitorowanie rynku w celu poszerzania bazy potencjalnych dostawców oraz przewidywania trendów cen surowców, -Przygotowywanie raportów i zestawień.
      StPr/20/0500
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2020
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      •Planowanie produkcji miesięcznej i rocznej uwzględniając maksymalne wykorzystanie maszyn, •Bieżąca kontrola i weryfikacja realizacji planu, komunikowanie zagrożeń realizacji planu, •Analiza zdolności produkcyjnych i potwierdzanie terminów realizacji zamówień produkcyjnych w uzgodnieniu z Biurem Obsługi Klienta, •Podejmowanie działań związanych z poprawą efektywności oraz optymalizacją procesu produkcyjnego, •Raportowanie i analiza wskaźników produkcyjnych (efektywność, wydajność, koszty), •Wprowadzanie danych i obsługa modułu planistycznego w IFS, •Nadzór nad dokumentacją produkcyjną, •Ścisła współpraca z innymi działami w celu zapewnienia realizacji planu, •Monitorowanie i analiza stanów magazynowych, •Analiza zleceń produkcyjnych.
      StPr/20/0498
      data rozpoczęcia pracy od 01.09.2020
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      prace magazynowe, załadunek i rozładunek towarów, transport towaru do klienta
      StPr/20/0497
      data rozpoczęcia pracy od 27.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - Realizacja przydzielonych zleceń produkcyjnych - Bieżąca kontrola wykonania zlecenia pod względem ilościowym, jakościowym i terminowym -Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych - Przekazywanie próbek wytworzonego materiału do działu kontroli jakości - Pakowanie wyrobów gotowych - Raportowanie produkcji w systemie
      StPr/20/0489
      data rozpoczęcia pracy od 10.07.2020

      -obsługa gości hotelowych -obsługa podstawowych urządzeń biurowych, -wystawianie faktur, -dokonywanie rezerwacji miejsc,
      StPr/20/0484
      data rozpoczęcia pracy od 03.07.2020

      znajomość rysunku technicznego
      StPr/20/0483
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 800 PLN

      obsługa maszyn oraz prace pomocnicze przy produkcji,pakowanie
      StPr/20/0479
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      obróbka i przetwarzanie naturalnych jelit wieprzowych
      StPr/20/0467
      wynagrodzenie od 2 600 - 2 900 PLN

      Klejenie i układanie opakowań, odbieranie opakowań przy maszynie.
      StPr/20/0576
      data rozpoczęcia pracy od 24.06.2020

      obsługiwanie i nadzorowanie uniwersalnych, półautomatycznych i automatycznych : tokarki, frezarki,wytaczarki, szlifierki
      StPr/20/0447
      data rozpoczęcia pracy od 22.06.2020
      wynagrodzenie od 2 600 - 4 500 PLN