Zamknij

Szwaczka maszynowa

Nr oferty: StPr/20/0435Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Sienkiewicza 48/a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn szwalniczych overlock, stebnówka,guzikarka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, odzieżowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Dwa lata stażu pracy,umiejętności związane z obsługą maszyn szwalniczych,mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: STAPOL Piotr Staszków
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Sienkiewicza 48a, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail, Godziny : 598343246
    znajomość rysunku technicznego
    StPr/20/0483
    data rozpoczęcia pracy od 10.07.2020
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 800 PLN

    obsługa maszyn oraz prace pomocnicze przy produkcji,pakowanie
    StPr/20/0479
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN

    obróbka i przetwarzanie naturalnych jelit wieprzowych
    StPr/20/0467
    wynagrodzenie od 2 600 - 2 900 PLN

    Klejenie i układanie opakowań, odbieranie opakowań przy maszynie.
    StPr/20/0576
    data rozpoczęcia pracy od 24.06.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    według stanowiska
    StPr/20/0445
    data rozpoczęcia pracy od 22.06.2020

    obsługiwanie i nadzorowanie uniwersalnych, półautomatycznych i automatycznych : tokarki, frezarki,wytaczarki, szlifierki
    StPr/20/0447
    wynagrodzenie od 2 600 - 4 500 PLN

    Opis i zakres obowiązków: Zapoznanie się z przepisami BHP i ppos. Zapoznanie się z regulaminem pracy. Nauka dobrania fryzury i koloru włosów do twarzy i typu urody. Nauka doboru fryzzury do sylwetki klienta. Nauka przeprowadzenia analizy kolorystycznej typu urody i sylwetki w celu wykazania odpowiedniej fryzury. Mycie i czesanie, farbowanie włosów. Wykonywanie fryzur.
    StPr/20/0450
    data rozpoczęcia pracy od 19.06.2020
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    obsługa maszyn szwalniczych overlock, stebnówka,guzikarka
    StPr/20/0435

    Prace murarskie na zewnątrz przy wznoszeniu nowych obiektów.
    StPr/20/0440
    data rozpoczęcia pracy od 18.06.2020

    sprzatanie pomieszczeń biurowych
    StPr/20/0422
    wynagrodzenie od do 1 950 PLN