Zamknij

RECEPCJONISTKA

Nr oferty: StPr/20/0424Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Kwiatowa 2, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: SPRZEDAŻ TOWARÓW, PRACA NA MAGAZYNIE
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 22.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
    • Aktywna sprzedaż
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MILE WIDZIANE [System czasu pracy] : RÓWNOWAŻNY CZAS PRACY [Godzina zakończenia pracy] : 16:00 [Praca na okres próbny] : 3 M-C
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "DUET" JOLANTA KUCHARSKA I HENRYK KASZUBA SPÓŁKA JAWNA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kwiatowa 2, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: MAŁGORZATA KUCHARSKA-ZEMKE
      Numer telefonu: 606384733
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      znajomość rysunku technicznego
      StPr/20/0483
      data rozpoczęcia pracy od 10.07.2020
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 800 PLN

      obsługa maszyn oraz prace pomocnicze przy produkcji,pakowanie
      StPr/20/0479
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2020
      wynagrodzenie od do 2 600 PLN

      obróbka i przetwarzanie naturalnych jelit wieprzowych
      StPr/20/0467
      wynagrodzenie od 2 600 - 2 900 PLN

      Klejenie i układanie opakowań, odbieranie opakowań przy maszynie.
      StPr/20/0576
      data rozpoczęcia pracy od 24.06.2020
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      według stanowiska
      StPr/20/0445
      data rozpoczęcia pracy od 22.06.2020

      obsługiwanie i nadzorowanie uniwersalnych, półautomatycznych i automatycznych : tokarki, frezarki,wytaczarki, szlifierki
      StPr/20/0447
      wynagrodzenie od 2 600 - 4 500 PLN

      Opis i zakres obowiązków: Zapoznanie się z przepisami BHP i ppos. Zapoznanie się z regulaminem pracy. Nauka dobrania fryzury i koloru włosów do twarzy i typu urody. Nauka doboru fryzzury do sylwetki klienta. Nauka przeprowadzenia analizy kolorystycznej typu urody i sylwetki w celu wykazania odpowiedniej fryzury. Mycie i czesanie, farbowanie włosów. Wykonywanie fryzur.
      StPr/20/0450
      data rozpoczęcia pracy od 19.06.2020
      wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

      obsługa maszyn szwalniczych overlock, stebnówka,guzikarka
      StPr/20/0435

      Prace murarskie na zewnątrz przy wznoszeniu nowych obiektów.
      StPr/20/0440
      data rozpoczęcia pracy od 18.06.2020

      sprzatanie pomieszczeń biurowych
      StPr/20/0422
      wynagrodzenie od do 1 950 PLN