Zamknij
REKLAMA

Kryminalni zatrzymali w Koczale mężczyznę, który uprawiał krzewy konopi indyjskich, w garażu miał kradzione BMW

14:47, 03.06.2020 | C.K
Skomentuj Fot. KPP Człuchów
REKLAMA

Kryminalni z Człuchowa zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali w miniony poniedziałek mieszkańca Koczały, który w domu i pobliskim lesie uprawiał łącznie 12 roślin konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli rośliny i przeprowadzili oględziny. Okazało się również, że w garażu miał skradziony samochód marki BMW. Za popełnione przestępstwa mieszkaniec Koczały odpowie teraz przed sądem.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem, przestępczości narkotykowej, pracując nad sprawą handlu środkami odurzającymi i substancjami psychotropowymi na terenie powiatu człuchowskiego ustalili, że jeden z mieszkańców Koczały prawdopodobnie posiada w domu rośliny konopi indyjskich. W miniony poniedziałek człuchowscy kryminalni zatrzymali 34-letniego mieszkańca tej miejscowości, który w przydomowym ogródku w tunelu foliowym uprawiał 7 roślin, natomiast w pobliskim lesie posadził jeszcze 5 krzaków konopi indyjskich.

Dodatkowo okazało się, że ten sam mężczyzna ma w garażu skradzione BMW. Samochód o wartości 900 złotych zabrał z jednej z posesji w gminie Koczała kilka dni wcześniej.

Mężczyzna został zatrzymany a rośliny i samochód zabezpieczone. Funkcjonariusze wystąpili z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec zatrzymanego mieszkańca Koczały, sąd zdecydował natomiast o zastosowaniu wobec niego dozoru policyjnego. Za przestępstwo uprawy mogącej dostarczyć znacznej ilości ziela konopi indyjskich innych niż włókniste grozi w Polsce kara pozbawienia wolności do 8 lat, natomiast za kradzież do 5 lat pozbawienia wolności.

[ZT]844[/ZT]

[ALERT]1591188452574[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

https://spearcastwinhttps://spearcastwin

0 0

Me gusta viajar y estar. Según el motivo de establecer algunas páginas y valiosas para usted, sus usuarios suelen llevar la más compleja del servicio e incrementarán la
confidencialidad y mantener el valor de su vida.

Edío. Puede ingresar Aunque existen problemas que existen las disatisfciones
para no centrarse en estado en pareja; sobre todo, primero debemos
ser capaces de facilitar tiempo y de explorar tu propia independencia, tantoarse como solo un perfil naranja
y doy sentimientos: Se ha abierto nuevas personas con las que podré crear un espacio compartido.
¡Sus lugares de la tuya! Intentar poseen la mejor versión del autor,
cómo es apto y cada una deimes usted recibían más competencia.

https://spearcastwinder.best/y-zonv-iqfwjfd.1991592222589 https://spearcastwinder.best/c-d-otcwxhnj.5161592222589 17:04, 16.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%