Zamknij
REKLAMA

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zabił 9 szczeniąt

13:26, 24.04.2020 | C.K
Skomentuj Fot. KPP Człuchów
REKLAMA

Policjanci z Człuchowa otrzymali w środę 22 kwietnia informację o zabiciu i zakopaniu kilku szczeniąt w Polnicy. Kryminalni pracując nad sprawą znaleźli miejsce gdzie mieszkaniec Polnicy uśmiercił i zakopał 9 około dwutygodniowych szczeniaków. Sprawca tego przestępstwa w tym samym dniu został zatrzymany, usłyszał już zarzut zabicia tych zwierząt. Za takie przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Funkcjonariusze z Człuchowa zostali w środę 22 kwietnia powiadomieni o zabiciu i zakopaniu kilku szczeniąt w Polnicy w gminie Człuchów. Natychmiast na miejsce pojechali kryminalni, którzy znaleźli miejsce gdzie zakopano szczeniaki, ustalili również osobę za to odpowiedzialną. Okazało się, że 9 około dwutygodniowych szczeniaków zabił szpadlem i zakopał w pobliżu swojej posesji 53-letni mieszkaniec Polnicy. Policjanci zabezpieczyli zwłoki zwierząt i sporządzili oględziny, zatrzymali również podejrzanego o to przestępstwo mieszkańca Polnicy.

Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się, że zabił te zwierzęta, jak twierdzi, zrobił przysługę innej osobie, do której należały psy. Policjanci nadal pracują nad tą sprawą, nie wykluczają postawienia kolejnych zarzutów właścicielowi psów. Za zabicie zwierzęcia, grozi w Polsce kara pozbawienia wolności do 3 lat.

[ZT]783[/ZT]

[ALERT]1587727624259[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA