Zamknij
REKLAMA

Zimna krew kierującej uratowała życie dzieciom

10:05, 06.02.2020 | C.K
Skomentuj
REKLAMA

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 201 na wysokości miejscowości Wyczechy w gminie Czarne. Kierowca ciężarówki zahaczył osobówkę, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierowca ciężarówki twierdzi, że w godzinach porannych, kiedy jechał od strony Czarnego w kierunku Barkowa, przed pojazd wyskoczyło mu zwierzę. Chcąc je ominąć, mężczyzna delikatnie zmienił tor jazdy i zjechał na przeciwny pas ruchu. Pech chciał, że poruszała się po nim kobieta samochodem marki Skoda Octavia.

W wyniku zjechania na przeciwny pas, kierujący ciężarówką obtarł pojazd osobowy. Uszkodzona została boczna szyba, lusterko oraz lakier, ale na szczęście kierującej nic się nie stało - takie były pierwsze informacje ze zdarzenia.

Okazało się jednak, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana. Świadek zdarzenia, jaki się do nas zgłosił, uważa, że nie tylko nie było żadnej zwierzyny, ale kierowca ciężarówki po prostu zaspał, na dodatek później bagatelizując zdarzenie i nie udzielając pomocy. Kierująca krwawiła, a opatrunek założył jej mąż, który pierwszy pojawił się na miejscu zdarzenia. Wyciągnął on też ze środka dzieci.

Niezgodne z prawdą miało być też określenie, że doszło do "niegroźnej kolizji". Od tragedii dzieci i kierującą samochodem osobowym miała uratować tylko jej zimna krew. Kobieta nie spanikowała, ratując w ten sposób siebie i dzieci. Mieli to potwierdzić mundurowi, jacy znaleźli się na miejscu zdarzenia.

Jednocześnie chcemy poinformować, że za wszelkie mogące wprowadzić w błąd informacje, jakie znalazły się na naszym portalu, a jakie uzyskaliśmy od naszych informatorów, przepraszamy.

Na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z Człuchowa, OSP Bińcze i OSP Czarne, a także policjanci i pomoc medyczna. Na czas wyjaśniania sprawy wprowadzono ruch wahadłowy. Kierujący ciężarówką został ukarany mandatem karnym.

[ZT]530[/ZT]

[ALERT]1580980036219[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CzytelnikCzytelnik

3 0

OSP BIŃCZE jest mały błąd 11:21, 06.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA