Zamknij
REKLAMA

Charytatywny Fitness dla Kacperka - Rzeczenica, 27 września

12:35, 27.09.2020 | S.R.
Skomentuj fot. GCKSTiR Rzeczenica, Piotr Furtak
REKLAMA

Dziś (w niedzielę 27 września) od godziny 16:00 w sali gimnastycznej szkoły w Rzeczenicy lub na placu przy szkole będzie miała miejsce - podobnie jak wczoraj w Człuchowie - wyjątkowa, charytatywna zbiórka środków dla niespełna 5-letniego chłopca z Rzeczenicy, Kacperka Modzelewskiego, w formie sportowego pikniku rodzinnego , tj. Charytatywny Fitness. O wczorajszej Moto Zbiórce w Człuchowie pisaliśmy na naszym portalu w osobnym artykule.

Pierwotnie zaplanowano, że dzisiejsza impreza odbędzie się na Stadionie przy Amfiteatrze w Rzeczenicy, jednak ze względu na to, że ewentualny deszcz mógłby dziś pokrzyżować uczestnikom i organizatorom plany, bo pogoda w ostatnich dniach jest niepewna, zdecydowano się przenieść wydarzenie w inne miejsce.

Dokładny adres Zespołu Szkół w Rzeczenicy to ulica Przechlewska 6.

Ten wyjątkowy, sportowy maraton fitness oraz tańca zwanego zumbą poprowadzi znakomita instruktorka, Michalina Krasowska.

Przypomnijmy, że w lipcu br. u Kacperka zdiagnozowano poważną chorobę - chłoniaka Burkitta. Leczenie chłopca wymaga między innymi systematycznych wyjazdów do szpitala w Bydgoszczy na chemioterapię oraz zakupu kosztownych leków. Wydatki te spowodowały, że z dnia na dzień rodzina Kacperka znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

Na gości przybyłych dziś na imprezę do Rzeczenicy czeka nie tylko pozytywny wysiłek fizyczny, ale także przepyszne, gorące kiełbaski z grilla oraz pierogi i inne smakowitości takie, jak słodkie ciasta czy gorące napoje.

Dodatkowo pomiędzy uczestnikami rozlosowane zostaną drobne upominki.

Będą miały miejsce również pokazy strażackie, a dzieci będą mogły poskakać na kolorowych dmuchańcach.

Podczas imprezy do puszek zbierane będą pieniądze na leczenie Kacperka oraz prowadzone będą licytacje interesujących przedmiotów na jego rzecz.

W ramach zbiórki pieniędzy dla chorego Kacperka poprzez aukcje charytatywne, dziś do godziny 21:00 można na jednej z licytacji wygrać wystawiony przez panią Michalinę Krasowską Voucher na bezpłatny udział przez miesiąc w zajęciach fitness w jednym z trzech miejsc - do wyboru zwycięzcy czy zwyciężczyni licytacji - w Przechlewie, w Konarzynach lub w Koczale. Voucher będzie można wykorzystać w październiku albo w listopadzie. Odebrać go będzie można na zajęciach fitness. Jego licytacja rozpoczyna się od ceny wywoławczej w wysokości 40 zł.

Akcja charytatywna, która odbędzie się dziś w Rzeczenicy, jest częścią szerszej akcji zbiórki pieniędzy na rzecz chłopca i jego najbliższych.

Organizatorami wydarzenia są Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Rzeczenicy, w szczególności jego dyrektor Piotr Furtak. Partnerami i głównymi sponsorami imprezy są zaś Marzena Rogalska, firma Goodvalley oraz Delikatesy Centrum.

Wszystkich zainteresowanych organizatorzy serdecznie zapraszają na dzisiejszy mobilny, Charytatywny Fitness w Rzeczenicy.

[ALERT]1601202801011[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz