Zamknij
REKLAMA

Cyrk Astoria w Rzeczenicy - jutro o 18:00 jedyny występ!

19:50, 26.08.2020 | S.R.
Skomentuj fot. Cyrk Astoria
REKLAMA

W czwartek 27 sierpnia br., czyli już jutro na stadionie w Rzeczenicy będziemy mieli okazję śmiać się wesoło na występach Cyrku Astoria. Niestety jutrzejszy pokaz o godzinie 18:00 będzie to jeden jedyny występ tej znanej trupy cyrkowej w Rzeczenicy w najbliższym czasie.

Tym bardziej warto przyjść, by podziwiać śmiałe poczynania akrobatów czy wyjątkowe, budzące ogromną wesołość, popisy barwnych clownów. Poza tym, bawić gości będą między innymi artyści znani powszechnie w Polsce z programu „Mam talent”.

Co istotne, szczególnie dla dzieci, Cyrk Astoria występuje aktualnie bez udziału zwierząt.

Koszt biletów to 20 zł od osoby dla dzieci, a 30 zł od osoby w przypadku dorosłych.

Zarezerwować wcześniej można jedynie miejsca w loży i w tym przypadku rezerwacja możliwa jest pod następującym numerem telefonu komórkowego:
574 450 076.

Cyrkowcy przypominają też, aby zabrać ze sobą maseczkę i rękawiczki ochronne. Niestety, dalej w te symbole dzisiejszych ciężkich oraz dziwnych czasów, przybyli na występy Cyrku Astoria widzowie będą musieli być wyposażeni i wszyscy goście proszeni będą o przestrzeganie odgórnie narzuconego w Polsce i niestety dalej obowiązującego reżimu sanitarnego.

Jak dotrzeć na ten wyjątkowy show:

Stadion w Rzeczenicy usytuowany jest w lasku przy ulicy Czarnej. Lokalizując dokładnie - pomiędzy ulicą Czarną a wschodnim końcem ulicy Cichej.

Cyrkowcy z Astorii oraz Gmina Rzeczenica serdecznie zapraszają na jutrzejsze pełne radości wydarzenie na rzeczenickim stadionie.

Poniżej, w fotogalerii, publikujemy plakat zapowiadający występ Cyrku Astoria w Rzeczenicy.

[ALERT]1598464205809[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA