Zamknij
REKLAMA

Paintball i Orlik znów ruszają w Rzeczenicy i Rzewnicy!

20:38, 30.04.2020 | M.J
Skomentuj
REKLAMA

W gminie Rzeczenica w związku ze złagodzeniem obostrzeń wprowadzonych przeciw epidemii koronawirusa, ruszają atrakcje na świeżym powietrzu. Mieszkańcy mogą sprawdzić swoje umiejętności w paintballu w specjalnie przygotowanym Paintball Parku w Rzewnicy Otwarty na nowo zostanie również Orlik w Rzeczenicy.

- Otwieramy Paintball Park i Orlik! - pochwalili się przedstawiciele gminy Rzeczenica. - Stęskniliście się za aktywnym spędzaniem wolnego czasu na świeżym powietrzu? Jeśli tak – zapraszamy do odwiedzin Paintball Parku w Rzewnicy.

Od 10 maja każdy będzie miał możliwość stoczenia bitwy z markerem w dłoni. Ze względu na obowiązujące przepisy na polu walki będzie mogło jednocześnie przebywać maksymalnie sześć osób. Uczestnicy gry otrzymają do dyspozycji zdezynfekowane markery 200 kulek z farbą oraz sprzęt ochronny. Koszt to 47 złotych od uczestnika zabawy.

Aby skorzystać z oferty, trzeba umówić się telefonicznie z Emanuelem Ormanem, dzwoniąc pod numer telefonu 533 727 723.

Już od 4 maja zainteresowani będą mogli również spędzić czas na boisku Orlik w Rzeczenicy. Będzie on otwierany dla zainteresowanych od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu się w godzinach 10 -14.

- Ze względu na obowiązujące przepisy, na boisku będzie mogło przebywać maksymalnie sześć osób. Prosimy o zgłaszanie się grup liczących minimum cztery i maksymalnie sześć osób. Nie ma możliwości korzystania z szatni. Na miejscu można otrzymać natomiast piłkę. Zainteresowani mogą kontaktować się z Piotrem Furtakiem pod numerem tel. 728 878 290 - informuje gmina Rzeczenica.

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA