Zamknij
REKLAMA

Bezpieczniejsze przejścia dla pieszych w gminie Przechlewo

14:33, 27.04.2021 | S.R.
Skomentuj fot. Urząd Gminy Przechlewo
REKLAMA

Dwa przejścia dla pieszych w gminie Przechlewo stały się lepiej widoczne dla kierowców, a więc tym samym bezpieczniejsze dla przekraczających je pieszych. Przejścia te bowiem zostały właśnie doświetlone nowymi lampami LED-owymi.

Co istotne, dodatkowe oświetlenie zostało postawione w miejscach w gminie ruchliwych, więc w sumie najbardziej niebezpiecznych, gdzie prawdopodobieństwo wypadku jest niestety większe. Chodzi tu mianowicie o przejścia dla pieszych w centrum Przechlewa oraz w pobliżu szkoły w Sąpolnie.

Są to już kolejne z doświetlonych przejść w gminie Przechlewo, a następne systematycznie takie nowe oświetlenie LED-owe zyskają.

Poza lepszą widocznością samych przejść, istotne jest również to, że lampy LED-owe są znacznie bardziej ekonomiczne od tych tradycyjnych, tym samym więc i bardziej ekologiczne.

W nieodległej przyszłości analogiczne instalacje oświetleniowe mają być zamontowane również przy przejściach dla pieszych na ulicy Człuchowskiej w Przechlewie, konkretnie na jej odcinku pomiędzy żłobkiem a marketami Dino oraz Biedronka.

Poniżej, w naszej fotogalerii, prezentujemy zdjęcia obu doświetlonych właśnie przejść w gminie Przechlewo.

[ALERT]1619526772805[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%