Zamknij

ZGK w Przechlewie w nowej siedzibie od początku kwietnia

08:35, 29.03.2021 | S.R.
Skomentuj fot. Urząd Gminy Przechlewo
REKLAMA

Zakład Gospodarki Komunalnej w Przechlewie w najbliższych dniach rozpocznie przeprowadzkę do swojej nowej siedziby przy ulicy Człuchowskiej 16. Pod tymże nowym adresem ZGK zajmie pomieszczenia na pierwszym piętrze budynku, ponad znajdującym się na parterze gmachu sklepem „Żabka”. Tym samym Zakład Gospodarki Komunalnej w Przechlewie opuści całkowicie zajmowane dotychczas pomieszczenia w budynku Urzędu Gminy.

Co istotne, po przeprowadzce, przynajmniej na moment bieżący, aktualne numerów telefonów oraz adresy mailowe ZGK w Przechlewie nie ulegną zmianie i będą nadal obowiązywały.

Przenosiny Zakładu Gospodarki Komunalnej w Przechlewie rozpoczną się już w najbliższy czwartek, 1 kwietnia br. Zapewne więc biura ZGK w praktyce zaczną funkcjonować w nowej lokalizacji dopiero po Wielkanocy. Urzędnicy przewidują bowiem, że przeprowadzka będzie trwała kilka dni.

Główną przyczyną przeniesienia biur Zakładu Gospodarki Komunalnej do nowej siedziby jest aktualna potrzeba zapewnienia wyższej jakości obsługi interesantów w samym Urzędzie Gminy Przechlewo. Chodzi przede wszystkim o zwiększenie dostępnej w Urzędzie powierzchni oraz ilości pomieszczeń.

Poza tym także Zakład Gospodarki Komunalnej w nowej lokalizacji uzyska więcej miejsca na biura, niż ma obecnie, co powinno wpłynąć pozytywnie na komfort pracy osób zatrudnionych w siedzibie Zakładu.

Nowy lokal dla ZGK przy ulicy Człuchowskiej 16 wybrano spośród trzech przedstawionych ofert. Decyzję taką podjęła specjalna komisja, w skład której weszli pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej. Następnie wybór tej właśnie oferty zatwierdził Tadeusz Frieda, dyrektor ZGK w Przechlewie.

[ALERT]1616999748603[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%