Zamknij
REKLAMA

Piękne dekoracje świąteczne na Placu Wolności w Czarnem

18:07, 05.12.2020 | S.R.
Skomentuj fot. Urząd Miasta i Gminy Czarne, Burmistrz Miasta i Gminy Czarne - Piotr Zabrocki
REKLAMA

Od kilku dni w centrum Czarnego można podziwiać urokliwe dekoracje, związane z nadchodzącymi już wielkimi krokami świętami Bożego Narodzenia. Stało się to już w Polsce tradycją, że w okolicach pierwszej niedzieli adwentu w praktycznie wszystkich miejscowościach w kraju - niezależnie mniejszych czy większych - pojawiają się iście bajkowe, świąteczne iluminacje.

W centrum Czarnego takie magiczne, świetlne dekoracje podziwiać możemy na Placu Wolności. Na honorowym miejscu - pośrodku tegoż placu - stoi oczywiście choinka, przystrojona rojem światełek o ciepłej, żółtawej, ale białej barwie. Analogicznym w kolorze światłem lśni gwiazda, umieszczona na czubku bożonarodzeniowego drzewka. Całości stroju czarneńskiej choinki dopełniają powieszone na niej błyszczące, złote bombki.

Najbardziej chyba spektakularnie wygląda jednak umieszczona na Placu Wolności iluminacja imitująca formę lśniącej, wręcz roziskrzonej, czerwonej bombki, wyglądającej tak, jak gdyby taka bombka wyrastała prosto z chodnika.

Z pewnością tego typu dekoracje w kształcie bombek są najulubieńszymi formami iluminacji wśród dzieci, które z reguły biegają wokół nich i chętnie wchodzą do środka mieniącej się światełkami bombki. Można też chyba zaryzykować stwierdzenie, że większość osób dorosłych też bardzo lubi tego rodzaju iluminacje, przypominające świąteczne bombki choinkowe. Do takiej dekoracji można bowiem wejść do środka i na przykład zrobić sobie w niej lub tuż obok niej efektowne, pamiątkowe zdjęcie.

Z pewnością warto przybyć bądź przyjechać do centrum Czarnego, aby zobaczyć tamtejszą świąteczną dekorację miasta.

Poniżej, w fotogalerii, zamieszczamy kilka zdjęć, ukazujących te iluminacje niczym z bajki.

[ALERT]1607187817776[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%