Zamknij
REKLAMA

Śp. Agnieszka Wanda, zmarła tragicznie pracownik UMiG Czarne

15:27, 02.09.2020 | S.R.
Skomentuj
REKLAMA

Ostatnio szereg tragicznych wydarzeń spadł na mieszkańców gminy Czarne, dotykając w szczególności pracowników Urzędu Miasta i Gminy Czarne oraz ich bliskich.

W ostatni dzień wakacji, w miniony poniedziałek 31 sierpnia około godziny 10:00 zmarła tragicznie w wypadku samochodowym matka z 11-letnim synem. Powszechnie już wiadomo, że osobami, które zginęły w tym zderzeniu aut na drodze krajowej nr 25 były Agnieszka Wanda, pracownik Urzędu Miasta i Gminy Czarne, oraz jej syn, Bartek Wanda, wzorowy uczeń Szkoły Podstawowej imienia Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Czarnem.

Aktualnie Agnieszka Wanda pełniła funkcję kierownika Działu Promocji i Strategii Gminy w Urzędzie Miasta i Gminy Czarne. Zajmowała się również kwestiami związanymi z organizacjami pozarządowymi i kontaktami z nimi. Burmistrz Miasta i Gminy Czarne, Piotr Zabrocki oraz inni pracownicy Urzędu wspominają ją jako odpowiedzialnego pracownika i wspaniałą koleżankę, zawsze pogodną oraz uśmiechniętą osobę. W dniu swej tragicznej śmierci Agnieszka Wanda miała zaledwie 41 lat.

Znany już jest termin pogrzebu Agnieszki Wandy oraz jej syna Bartka. Będzie on miał miejsce jutro, tj. we czwartek 3 września na cmentarzu w Czarnem, po mszy świętej pogrzebowej o godzinie 13:00 w Kościele pod wezwaniem św. Józefa w Czarnem.

Ponadto dziś, tzn. we środę 2 września o godzinie 17:00 odbędzie się różaniec za dusze zmarłych w kaplicy Kościoła pod wezwaniem św. Józefa w Czarnem oraz w dniu pogrzebu, tj. jutro (we czwartek 3 września) podobnie odmawiany będzie różaniec w ich intencji o godzinie 12:15 w tym samym kościele.

W związku z pogrzebem swojego pracownika, Agnieszki Wandy, Urząd Miasta i Gminy Czarne we czwartek 3 września będzie pracował znacznie krócej niż zwykle - tylko do godziny 12:00 - co jest w pełni zrozumiałe.

Nekrologi Śp. Agnieszki Wandy oraz jej syna, Śp. Bartka Wandy publikujemy pod tekstem niniejszego artykułu, w fotogalerii.

Jako redakcja portalu, z Rodziną oraz wszystkimi bliskimi zmarłych łączymy się w bólu i składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Niecałe 2 miesiące temu - 9 lipca br. - całą Polskę obiegła wieść o tragicznym wydarzeniu w miejscowości Krzemieniewo, również w gminie Czarne, gdzie tego dnia około godziny 6:00 rano miejscowy leśniczy zabił swoją żonę, Agnieszkę Marek, strzelając do niej z broni palnej, a następnie sam popełnił samobójstwo, ginąc podobnie jak jego małżonka od strzału z tej samej broni.

Podobnie jak zmarła tragicznie w ostatni poniedziałek Agnieszka Wanda, Agnieszka Marek była również zatrudniona w Urzędzie Miasta i Gminy Czarne, tak więc - przez te wyjątkowo przykre koleje losu - w ostatnich dwóch miesiącach Urząd Miasta i Gminy Czarne stracił aż dwie swoje pracownice.

O sprawie zabójstwa w Krzemieniewie pisaliśmy w lipcu br. na naszym portalu, m.in. w artykule:

Tragedia w gm. Czarne. Leśniczy zastrzelił żonę i siebie

[ALERT]1599053384620[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA