Zamknij
REKLAMA

Wypadek w Grabowcu. Zasnął i uderzył w drzewo

17:51, 11.07.2020 | S.R.
Skomentuj fot. Marcin Głowacki
REKLAMA

Dziś po południu około godziny 17:00 w miejscowości Grabowiec, w gminie Czarne na drodze wojewódzkiej nr 201 samochód osobowy marki Volvo uderzył w drzewo.

Na miejscu interweniowały i udzielały poszkodowanemu pomocy: OSP Czarne, OSP Bińcze, Wojskowa Straż Pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Ustalono, że młody mężczyzna nadjechał samochodem od strony Barkowa i przemieszczał się w kierunku Czarnego. Do zdarzenia doszło na prostej drodze. Prowadzący pojazd zasnął za kierownicą i zjechał z drogi, zderzając się z drzewem.

Pojazd w wyniku wypadku uległ całkowitemu rozbiciu. Na szczęście kierowca przeżył. Przytomnego mężczyznę odwieziono karetką do szpitala. Kierowca jechał sam, a na poboczu drogi szczęśliwie nie było żadnych pieszych, więc - poza kierującym pojazdem - nikt więcej w wypadku nie ucierpiał.

Droga w związku z wydarzeniem była przez dłuższy czas zablokowana.

[ALERT]1594495811440[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MieszkaniecMieszkaniec

0 0

Brak ograniczenia prędkości, brak oświetlenia, brak przejścia dla pieszych a przede wszystkim brak chodnika !!! Burmistrz nie pomaga bo droga wojewódzka, Starosta nie pomaga bo lepiej o problemie nie słyszeć... A Wojewoda ma to gdzieś. A z drogi zrobiła się autostrada. Tam jest strach wyjść !!!! Czy musi ktoś zginąć by nam pomóc !!!
19:41, 12.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%