Zamknij
REKLAMA

Radni z gminy Człuchów udzielili absolutorium za budżet 2019

06:13, 06.06.2020 | M.J
Skomentuj
REKLAMA

Radni gminy Człuchów udzielili absolutorium za rok 2019. Z tego faktu niezwykle cieszy się wójt Paweł Gibczyński, dziękując za pomoc w jego realizacji wszystkim tym, którzy włączyli się w jego opracowywanie i zrealizowanie.

- Dziękuję za udzielone po raz 2 wotum zaufania i absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2019 rok. Każda realizowana inwestycja była wynikiem wsłuchiwania się w potrzeby naszej lokalnej społeczności Gmina Człuchów - mówił Gibczyński.

Zadowolony wójt, korzystając z okazji, wymienił wszystkich, którzy przyczynili się do realizacji zadań założonych w budżecie. Lista osób, jakim złożył on podziękowania, była naprawdę długa.

- Szczególne podziękowania należą się naszymi mieszkańcom, przedsiębiorcom, organizacjom pozarządowym, radnym, sołtysom, radom sołeckim, strażakom, paniom z kół gospodyń wiejskich, pracownikom urzędu i wszystkich naszych jednostek organizacyjnych oraz wszystkim osobom aktywnie uczestniczącym w życiu społeczno-gospodarczym i kulturalnym Gmina Człuchów. Wiele za nami ale jeszcze więcej przed nami - podkreślał wójt gminy Człuchów.

Sesja Rady Gminy, na jakiej udzielono wójtowi absolutorium, odbyła się w największym sołectwie - Polnicy, w wiejskiej świetlicy. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne wprowadzono specjalne środki ostrożności - obowiązkowe maseczki i odpowiednie odległości pomiędzy radnymi.

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA