Zamknij
REKLAMA

Moto Zbiórka dla Kacperka - Człuchów, 26 września

11:33, 26.09.2020 | S.R.
Skomentuj fot. GCKSTiR Rzeczenica, Piotr Furtak
REKLAMA

Dziś (w sobotę 26 września) od godziny 14:00 na terenie Toru Motocrossowego w Człuchowie przy ulicy Kamiennej odbędzie się wyjątkowa, charytatywna Moto Zbiórka, tj. zbiórka funduszy na rzecz niespełna 5-letniego chłopca z Rzeczenicy, Kacperka Modzelewskiego. Z pewnością będzie to impreza pełna pozytywnych emocji i fascynująca dla wszystkich fanów motoryzacji, szczególnie o charakterze terenowym.

Niestety w lipcu br. u Kacperka zdiagnozowano poważną chorobę - chłoniaka Burkitta. Leczenie chłopca wymaga między innymi systematycznych wyjazdów do szpitala w Bydgoszczy na chemioterapię oraz zakupu kosztownych leków. Wydatki te spowodowały, że z dnia na dzień rodzina Kacperka znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej.

W programie Moto Zbiórki będą budzące dreszczyk emocji oraz pozytywnie podnoszące ciśnienie i poziom hormonów radości - feromonów - przejażdżki terenówkami, motocyklami oraz quadami, jak również pokaz dawnych wozów strażackich z możliwością zobaczenia ich od środka. Będzie też okazja do zajrzenia do wnętrza współczesnego radiowozu oraz karetki pogotowia. Na przybyłych gości czeka także przepyszna, gorąca grochówka i inne smakowitości, przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Wierzchowie Dworzec.

Podczas imprezy do puszek zbierane będą pieniądze na leczenie Kacperka oraz prowadzone będą licytacje interesujących przedmiotów na jego rzecz.

Akcja charytatywna, która odbędzie się dziś na terenie Toru Motocrossowego w Człuchowie jest częścią szerszej akcji zbiórki pieniędzy na rzecz chłopca i jego najbliższych.

Jutro, tj. w niedzielę 27 września od godziny 16:00 w sali gimnastycznej szkoły w Rzeczenicy lub na placu przy szkole będzie miała miejsce druga zbiórka środków dla Kacperka i jego rodziny w formie sportowego pikniku rodzinnego - Charytatywny Fitness. Pierwotnie zaplanowano, że impreza odbędzie się na Stadionie przy Amfiteatrze w Rzeczenicy, jednak ze względu na niepewną pogodę zdecydowano się przenieść imprezę w miejsce, gdzie ewentualny deszcz nie pokrzyżuje uczestnikom i organizatorom planów.

Organizatorami dzisiejszej Moto Zbiórki w Człuchowie są: Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Rzeczenicy, w szczególności jego dyrektor Piotr Furtak, Moto Człuchów oraz Prywatne Muzeum Pożarnicze PRL z Gwieździna.

Poniżej, w naszej fotogalerii publikujemy plakat wydarzenia - Moto Zbiórki dla Kacperka dziś w Człuchowie.

[ALERT]1601112811637[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz