Zamknij
REKLAMA

Stajenna w Człuchowie wyremontowana do końca września

06:00, 05.06.2020 | M.J
Skomentuj
REKLAMA

Dobra wiadomość dla mieszkańców Człuchowa. W ostatnich latach niektóre ulice były wielokrotnie remontowane, a inne z kolei, mimo zapowiedzi, wciąż odkładane w harmonogramie "na później". Było to uciążliwe dla bezpośrednich sąsiadów inwestycji, niemogących przewidzieć, kiedy dokładnie rozpoczną się tam prace. Sprawy miały się tak na przykład w przypadku ulicy Stajennej. Władze informują jednak, że koniec problemów technicznych w tamtym rejonie jest już bliski. Rozpoczął się trzeci i ostatni etap przebudowy ulicy Stajennej w Człuchowie. Niebawem pojawi się tam nowa nawierzchnia i nowe miejsca parkingowe.

Ulica Stajenna w poprzednich latach była już częściowo remontowana. Aby jednak doprowadzić wszystkie prace do końca, Ratusz musiał czekać na zakończenie budowy położonego tuż obok budynku wielorodzinnego. Teraz gdy obiekt już stoi, można sfinalizować prace drogowe.

- Ulica będzie miała 5 metrów szerokości. Zostanie ona utwardzona kostką betonową. Chodniki, parkingi i wjazdy na posesję zostaną wyłożone starobrukiem – wyjaśnia Tomasz Kowalczyk, wiceburmistrz Człuchowa.

Roboty mają potrwać do końca września. Będą one kosztowały 370 000 złotych.

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA