Zamknij
REKLAMA

Miasto Człuchów ogłosiło przetarg na remont 3 ulic osiedlowych

11:54, 01.03.2021 | S.R.
Skomentuj fot. Urząd Miejski w Człuchowie
REKLAMA

Urząd Miejski w Człuchowie ogłosił właśnie przetarg na przeprowadzenie prac remontowych trzech dróg osiedlowych w Człuchowie, tj. ulicy Racławickiej, Kościuszki oraz Wyszyńskiego.

Całe zadanie polegać będzie na modernizacji w sumie 1,5 kilometra dróg. Dystans ten określa łączną długość objętych remontem wyżej wspomnianych ulic. Modernizacja ulic Racławickiej, Kościuszki i Wyszyńskiego kosztować będzie w sumie aż 5 000 662 zł. Środki na tę inwestycję pochodzić będą w 50 proc. z dotacji pozyskanej z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, która wyniesie dokładnie 2 500 000 zł.

W zakres przewidywanych prac wchodzi konkretnie utwardzenie nawierzchni tych trzech dróg asfaltem, wykonanie z kostki polbrukowej towarzyszących im chodników oraz traktów pieszo-rowerowych. Planowane jest również zbudowanie trzech skrzyżowań tzw. wyniesionych i specjalnych przejazdów dla rowerów. Wszystkie trzy ulice zyskają nową kanalizację deszczową, oraz nowe oświetlenie.

Do dnia 8 marca 2021 roku firmy, które chciałyby przystąpić do omawianego tu przetargu na remont ulic Racławickiej, Kościuszki oraz Wyszyńskiego, powinny złożyć właściwą i pełną dokumentację. Realizacja zadania przewidziana jest na rok 2021. Konkretnie zwycięzca przetargu będzie miał 6 miesięcy od dnia podpisania umowy na przeprowadzenie opisanych wyżej inwestycji drogowych.

Urząd Miejski w Człuchowie planuje wkrótce ogłosić kolejny przetarg, tym razem na remont ulicy Bema.

[ALERT]1614595979829[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%