Zamknij

Karnawałowy Bal Wędkarza w Człuchowie

06:00, 26.01.2020 | M.J
Skomentuj W Człuchowie po raz pierwszy w 70-letniej historii PZW odbył się bal karnawałowy
REKLAMA

W Starej Kaszani odbył się pierwszy w 70-letniej historii Polskiego Związku Wędkarskiego w Człuchowie bal karnawałowy. Pojawiło się na nim ponad 150 osób. Człuchowscy wędkarze zgodnie podkreślają, że zabawa była przednia. Pojawili się na niej nawet ci, którzy w ostatnich latach nie spotykali się nad wodą tak często.

 

Wyjątkowy bal zgromadził wielu młodszych i starszych wędkarzy. Wśród nich znalazł się między pan Ryszard, który w środowisku obraca się już ponad 20 lat.

- Muzyka może nie zawsze mi odpowiadała, ale znalazły się też utwory dla mnie. Natomiast uważam, że takie imprezy są potrzebne, bo nasze środowisko powinno się integrować, tym bardziej tu, gdzie tak prężnie działamy. Ja jestem ostatnio mniej aktywny, że tak powiem w branży, ale staram się uczestniczyć w takich spotkaniach zawsze. Nie mogłem tego przegapić! - zapewnia pan Ryszard, jeden z uczestników balu.

Oprawę muzyczną przygotowali DJ-e Spider&Jacarr.

Udział w balu był odpłatny. Ceny były jednak znacznie niższe dla członków Koła. Honorowymi gośćmi balu byli prezes Zarządu Głównego PZW Teodor Rudnik i prezes Zarządu Okręgu w Słupsku Zdzisław Ardzijewski, który przed objęciem tej funkcji pełnił również funkcję prezesa PZW „Karaś” w Miastku.

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%