Zamknij

Piotr Bukartyk z Ajagore w andrzejkowy wieczór

18:00, 03.12.2019 | Beata Reszka
Skomentuj
REKLAMA

Przy pełnej sali odbył się koncert Piotra Bukartyka z zespołem Ajagore w sobotni wieczór (30.11). Widzowie, którzy na andrzejkową zabawę wybrali ofertę z MDKu z pewnością się nie zawiedli.

Piotr Bukartyk znany jest z nietuzinkowych komentarzy dotyczących obecnej Polski. Związany jest z jedną z polskich rozgłośni radiowych, gdzie co piątek prezentuje swoją twórczość. Głośno również mówi o swojej sympatii i aktywnym uczestnictwie w przedsięwzięciach organizowanych przez Jerzego Owsiaka (WOŚP, Pol’and’rock”). Mówi otwarcie o swoich poglądach politycznych, puszczając przy tym oko do publiczności. W jego twórczości można znaleźć odnośniki nie tylko do wydarzeń z pierwszych stron gazet, ale również do kwestii spraw damsko - męskich.

Przez niemal dwie godziny koncertu Piotra Bukartyka wraz z zespołem Ajagore widzowie mogli usłyszeć takie piosenki autora jak: „Łajdak i Świnia”, „Tylko Ci zapłacę”, „Piasku ziarenka”, „San Escobar” czy „Inny kraj.” Każdy utwór poprzedzony był wypowiedzią muzyka, która w satyryczny sposób nawiązywała do tekstu piosenki.

Koncert odbył się w sali gimnastycznej szkoły Podstawowej przy ulicy Szkolnej. Tam obecnie przez najbliższy rok znajduje się siedziba człuchowskiego MDKu.

[ZT]345[/ZT]

[ALERT]1575389930871[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%