Zamknij
REKLAMA

I Tenis Open Czarne Cup 266 Debla i Pań - 19-20 września 2020 r.

11:01, 15.09.2020 | S.R.
Skomentuj fot. Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego
REKLAMA

Już w najbliższy weekend, 19-20 września br., na kortach w Czarnem po raz kolejny czekają nas najwyższej klasy sportowe emocje. W tych dniach podziwiać będziemy mogli zmagania tenisistów w ramach I Turnieju Tenis Open Czarne Cup 266 Debla oraz Pań o puchar firmy Vortex. Bedą to właściwie dwa turnieje jednocześnie, tj. deblistów I Tenis Open Czarne Cup 266D oraz pań I Tenis Open Czarne Cup 266W. Mecze rozpoczną się o tej samej godzinie i w tym samym dniu zarówno dla deblistów, jak i dla pań.

Jest to kolejna odsłona wyśmienitej imprezy sportowej w Czarnem. Przypomnijmy, że po raz pierwszy rozgrywki w ramach I Turnieju Tenis Open Czarne Cup 266 w Czarnem miały miejsce w połowie lipca, kolejne zaś w połowie sierpnia.

Co istotne, lista zawodników startujących we wrześniowej edycji turnieju nie została jeszcze zamknięta. Zgłoszenia osób chętnych do wzięcia udziału w rozgrywkach w roli zawodników organizator imprezy - Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego - przyjmuje jeszcze do czwartku 17 września 2020 r., do godziny 20:00. Do udziału w turnieju zgłosić się można za pośrednictwem strony internetowej organizatora, tj. : www.tenisczarne.pl .

18 września rozlosowane zostaną pary do drabinki turniejowej. Następnie pełna informacja kto z kim zagra zostanie podana na wyżej wymienionej stronie organizatora turnieju, w zakładce „Dokumenty”.

Wszystkich graczy obowiązuje wpisowe. Dla pań, które chcą wziąć udział w turnieju w roli zawodniczek wynosi ono 60 zł, przy czym dla członkiń Czarneńskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego opłata ta jest niższa i opiewa na kwotę 40 zł. Analogicznie, regularne wpisowe dla deblistów to 120 zł od pary, z kolei odpłatność dla członków Czarneńskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego stanowi suma 80 zł od pary.

Podobnie jak I Tenis Open Czarne Cup 266 w połowie lipca br. oraz rozgrywki w sierpniu, turniej w nadchodzący weekend odbędzie się na kortach przy Zakładzie Karnym w Czarnem przy ulicy Pomorskiej 1.

W sobotni poranek 19 września turniej rozpocznie się o godzinie 8:00, choć oficjalne rozpoczęcie zawodów nastąpi o godzinie 11:00, tak jak to było w przypadku poprzednich dwóch edycji Tenis Open Czarne Cup 266. W trakcie uroczystego otwarcia rozlosowane zostaną ciekawe nagrody dla uczestników zawodów. Same rozgrywki w sobotę potrwają do wieczora i będą kontynuowane w niedzielę 20 września od godziny 9:00. W sobotę 19 września wszyscy zawodnicy, niezależnie od tego na którą godzinę wyznaczono rozpoczęcie ich meczu, powinni najpóźniej do godziny 10:00 stawić na się na miejsce turnieju.

W sobotni wieczór na wszystkich graczy oraz gości czeka wspaniała zabawa, z pysznym poczęstunkiem, świetną muzyką i okazją do tańca.

Dla samych zawodników w trakcie całego turnieju organizator zapewnia wyśmienity, ciepły obiad, gorące smakowitości z grilla, a także oczywiście napoje.

Zwycięzcy turnieju otrzymają nagrody rzeczowe. W przypadku pań zawodniczek będzie to doskonałej jakości sprzęt AGD.


Głównym sponsorem obu wrześniowych turniejów - deblistów I Tenis Open Czarne Cup 266D oraz pań I Tenis Open Czarne Cup 266W - jest firma Vortex z Człuchowa.

Rozgrywki zostaną przeprowadzone według regulaminu, który obowiązywał podczas poprzednich turniejów Tenis Open Czarne Cup 266 mężczyzn.

Z pewnością warto w weekend przybyć do Czarnego, by pokibicować zawodnikom lub nawet wstąpić w ich szranki. Organizator - Czarneńskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego - serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w imprezie.

W fotogalerii poniżej publikujemy plakat informujący o I Tenis Open Czarne Cup 266 Debla i Pań - 19-20 września 2020 r.

[ALERT]1600160867068[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%