Zamknij

II Turniej Tenis Open Czarne Cup 266 w Czarnem już w ten weekend!

08:48, 14.08.2020 | S.R.
Skomentuj

Już w tę sobotę i niedzielę, 15-16 sierpnia, dla wszystkich fanów tenisa ziemnego szykuje się prawdziwe święto na kortach w Czarnem - II Tenis Open Czarne Cup 266. Podobnie, jak zmagania tenisowe w połowie lipca br., będzie to otwarty turniej singlowy, tym razem o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Czarnem - Tadeusza Żyły.

Wszystkich zainteresowanych organizatorzy serdecznie zapraszają do przybycia na zawody i kibicowania w turnieju jutro oraz pojutrze.

W sobotę 15 sierpnia już od godziny 8.00 rano rozpoczną się mecze eliminacyjne. Po nich, około godziny 11.00 nastąpi uroczyste otwarcie II Turnieju Tenis Open Czarne Cup 266., w którym będą uczestniczyć znamienici goście organizatorów imprezy, m.in. przedstawiciele sponsorów wydarzenia. Emocje sportowe pierwszego dnia turnieju czekają nas aż do samego wieczora, ponieważ ostatnie mecze 15 sierpnia wg planu mają być rozegrane do około godziny 19.30. W niedzielę 16 sierpnia rozgrywki będą kontynuowane aż do meczu finałowego.

W sobotni wieczór rozgrywki zakończą się wspólną zabawą wszystkich zebranych - zawodników, gości i organizatorów imprezy. Będzie też smakowity obiad-poczęstunek oraz grill i napoje.

Podobnie jak I Tenis Open Czarne Cup 266 w połowie lipca br., turniej w nadchodzący weekend odbędzie się na kortach przy Zakładzie Karnym w Czarnem.

Każdy z zawodników w turniejowych zmaganiach otrzyma od organizatorów upominek. Zwycięzcy turnieju otrzymają zaś nagrody pieniężne oraz rzeczowe. Zawodnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca na podium mogą liczyć na kwoty w wysokości 300, 200 oraz 100 zł. Z kolei pierwszych ośmiu zawodników z najlepszymi wynikami w rozgrywkach otrzyma nagrody rzeczowe.

Dziś (14 sierpnia) odbędzie się losowanie kto z kim zagra, a pełna informacja zostanie podana na stonie organizatora turnieju: www.tenisczarne.pl.

Mecze eliminacyjne będą rozgrywane do dwóch wygranych setów oraz do czterech gemów (przy czym obowiązuje zasada złotego punktu). Tie-braek rozgrywany zaś będzie do siedmiu bez przewag, natomiast super tie-braek do dziesięciu. Poza tym, co jeszcze ważne od strony organizacyjnej, drabinka wygranych gra do dwóch setów, z kolei drabinka przegranych - do jednego seta. Więcej w regulaminie turnieju na wyżej przywołanej stronie internetowej organizatora - Czarneńskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego.

Ponadto, wśród wszystkich zawodników, którzy zgłosili się do turnieju, organizator rozlosuje trzy nagrody rzeczowe.

Partnerami II Turnieju Tenis Open Czarne Cup 266 w Czarnem są: firma Jonex, OSC LTD Cladding Louvres, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Danuta i Andrzej Gliszczyńscy oraz Służba Więzienna w Czarnem. Głównym sponsorem imprezy są z kolei Studio 2000 oraz Hotel nad Czernicą.