Zamknij
REKLAMA

W człuchowskim OSiR-ze pobiegną... wirtualnie

06:00, 07.05.2020 | M.J
Skomentuj
REKLAMA

XXVII Bieg Tura odbędzie się! Tyle, że w niego innej formie. W celu podtrzymania 27 letniej tradycji biegu i związku z aktualnie panującą sytuacją epidemiologiczną i niemożnością organizacji biegu w normalnych warunkach, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Człuchowie postanowił zorganizować dla mieszkańców zawody biegowe... wirtualnie.

 

To precedens w całej historii biegu. Dwadzieścia sześć edycji, które odbyły się do tej pory miały charakter tradycyjnego biegu w tym samym miejscu i czasie. Jednak ze względu na epidemię koronawirusa organizatorzy musieli zweryfikować swoje plany.


- Z racji braku kosztów organizacji biegów w takiej formie postanowiliśmy całość kwoty wpisowego, która wynosi 40,00 zł, przekazać na rzecz hospicjum w Człuchowie - poinformowali przedstawiciele OSiR-u. - Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, który został stworzony na XXVII edycję Biegu Tura, który tradycyjnie miał odbyć się w ostatnią niedziele maja.


Zakończenie zapisów internetowych nastąpi z końcem dnia 10 czerwca 2020r, lub z chwilą upływu limitu miejsc (300 osób).
Bieg odbędzie się w kategoriach Open: kobiet i mężczyzn. Klasyfikacja ustalona zostanie na podstawie przesyłanych przez uczestników zdjęć z aplikacji biegowych z aktywności, które odbędą na dystansie 5km lub 10km w terminie od 11 do 18 czerwca 2020r.

Link do zapisów można znaleźć TUTAJ

Szczegółowe informacje umieszczone są w regulaminie na stronie www.osir.czluchow.pl.

- Biegajmy i pomagajmy! - zachęcają organizatorzy.

(M.J)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%