Zamknij
REKLAMA

Niepodległościowy Turniej Piłki Nożnej

06:00, 15.11.2019 | Beata Reszka
Skomentuj Fot. UG Przechlewo
REKLAMA

Obchody Dnia Niepodległości rozpoczęto w Przechlewie już dzień wcześniej. Postanowiono je uczcić na sportowo. W niedzielę (10.11) rozegrano Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przechlewo.

Zmagania piłkarzy odbyły się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Przechlewie. W turnieju wzięło udział cztery drużyny z gminy.

Zawody rozegrane zostały w przyjacielskiej atmosferze i duchu fair play. Nie brakowało jednak emocji i rywalizacji sportowej. Mecze były rozgrywane przy dużym aplauzie kibiców.

Turniej wygrała drużyna Niezwyciężonych, która na swoim koncie miała siedem punktów, na drugim miejscu uplasował się zespół Biało-Czerwonych z sześcioma punktami, trzecie miejsce zajęły Orły z dorobkiem trzech punktów. Czwartym zespołem był a Team Patriotów, który zdobył jeden punkt.

Wyłoniono również najlepszych zawodników turnieju. Wyłoniono najlepszego zawodnika z drużyny Biało-Czerwonych. Najlepszym strzelcem został zawodnik z zespołu Niezwyciężonych. Tytuł najlepszego bramkarza powędrował do zawodnika z Niezwyciężonych.

Nagrody, puchary dla zwycięskich drużyn, statuetki dla najlepszych zawodników oraz dyplomy dla wszystkich drużyn wręczali: zastępca wójta gminy Przechlewo Jan Gajo oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Przechlewie Wojciech Podgórski. Nagrody ufundował również przewodniczący rady Gminy Przechlewo Leszek Łozowicki

[ZT]281[/ZT]

[ALERT]1573635514747[/ALERT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA