Zamknij

Wyniki ekip z powiatu człuchowskiego (9-10 listopada) [RAPORT]

20:00, 12.11.2019 | C.K
Skomentuj

Zawodnicy Brdy Przechlewo, Czarnych Czarne i Piasta Człuchów w ostatni weekend popisali się niesłychaną skutecznością, gromiąc swoich przeciwników. Kolejną z rzędu porażkę zaliczył MKS Debrzno.

Brda Przechlewo

Piłkarze z Przechlewa w sobotnie popołudnie urządzili sobie prawdziwy trening strzelecki, pokonując na własnym boisku Orkana Gostkowo aż 9:0. Do 19. minuty gospodarze prowadzili 2:0 po bramkach Macieja Śliwickiego i Kamila Kowcuna. W 24. minucie czerwoną kartkę otrzymał jeden z zawodników gości i choć do przerwy padła już tylko jedna bramka, której autorem w 45. minucie był Adrian Nowak, to po przerwie Brda strzelała w najlepsze. Dwa kolejne trafienia Macieja Śliwickiego, a także gole Jakuba Warniełło, Karola Wielińskiego, Michała Wirkusa i Dariusza Napiórkowskiego spowodowały, że pojedynek zakończył się hokejowym rezultatem. Dzięki temu zespół z Przechlewa przesunął się na 12. miejsce w tabeli, kończąc na nim jesienną rundę tego sezonu.

Klasa A, grupa Słupsk II, 13. kolejka: Brda Przechlewo vs. Orkan Gostkowo 9:0 (Maciej Śliwicki x3, Kamil Kowcun, Adrian Nowak, Karol Wieliński, Jakub Warniełło, Michał Wirkus, Dariusz Napiórkowski)

Czarni Czarne

W ostatni weekend na poziomie klasy A w grupie Słupsk II dwóm drużynom udało się strzelić aż dziewięć goli. Poza Brdą dokonała tego ekipa Czarnych Czarne, która rozgromiła u siebie Victorię Dąbrówka 9:1. Po zaledwie kilkudziesięciu sekundach rezultat otworzył Łukasz Gumowski, który wpisał się jeszcze na listę strzelców w 28. minucie. Do przerwy na listę strzelców wpisywali się również Łukasz Jakubowski i Łukasz Rapa, który w przeciągu dwóch minut na samym początku drugiej połowy dokonali tej samej sztuki, podwyższając tym samym prowadzenie na 6:0. W 53. minucie goście zdołali zdobyć honorową bramkę, na którą Czarni odpowiedzieli trzema kolejnymi autorstwa Mateusza Kutza, Łukasza Jakubowskiego i Romana Kutza. Zespół z Czarnego zakończył jesienną rundę na drugim miejscu z dorobkiem 26 punktów, trzy mniej, niż Leśnik Cewice.

Klasa A, grupa Słupsk II, 13. kolejka: Czarni Czarne vs. Victoria Dąbrówka 9:1 (Łukasz Jakubowski x3, Łukasz Gumowski x2, Łukasz Rapa x2, Mateusz Kutz, Roman Kutz)

MKS Debrzno

Szósta ligowa porażka MKS-u z rzędu stała się faktem. W ostatnią niedzielę zespół z Debrzna przegrał na własnym boisku 1:3 z Sokołem Wyczechy. Goście po godzinie gry prowadzili 2:0 i choć w 85. minucie kontaktową bramkę strzelił Wojciech Taras, to 180 sekund później czerwoną kartkę obejrzał Wojciech Marzec, a następnie Sokół strzelił trzeciego gola, zapewniając sobie zwycięstwo. Po rozegraniu przedostatniej jesiennej kolejki na tym poziomie rozgrywkowym, MKS z 14 punktami na koncie plasuje się na 10. miejscu. W następny weekend jego wyjazdowym rywalem będzie ostatni w tabeli GTS Czarna Dąbrówka.

Klasa okręgowa, grupa Słupsk, 14. kolejka: MKS Debrzno vs. Sokół Wyczechy 1:3 (Wojciech Taras)

Piast Człuchów

Drużyna z Człuchowa, podobnie jak Brda Przechlewo i Czarni Czarne urządziła sobie w ostatni weekend prawdziwy trening strzelecki, pokonując na własnym boisku GTS Czarna Dąbrówka aż 8:1. Do przerwy goście przyjęli aż sześć bramek, których autorami byli Łukasz Czarnowski (dwie), Konrad Nawrocki (dwie), Kamil Kałdowski i Mateusz Drobek. Chwilę po rozpoczęciu gry na 7:0 podwyższył Dawid Wachnik i choć przyjezdni w 70. minucie zdobyli honorową bramkę, ostatnie słowo należało do gospodarzy, którzy w 89. minucie za sprawą Łukasza Czarnowskiego ustalili rezultat. Na tydzień przed zakończeniem jesiennej rundy, Piast z dorobkiem 26 punktów zajmuje czwarte miejsce, zaś w następny weekend jego wyjazdowym rywalem będzie sąsiad w tabeli, Start Miastko.

Klasa okręgowa, grupa Słupsk, 14. kolejka: Piast Człuchów vs. GTS Czarna Dąbrówka 8:1 (Łukasz Czarnowski x3, Konrad Nawrocki x2, Kamil Kałdowski, Mateusz Drobek, Dawid Wachnik)